Het team

Het team van ODBS Nijenstein bestaat uit de volgende mensen:
  Groep 1/ 2/ 3 Groep 4/ 5/ 6 Groep 7/ 8
maandag Julia Ilona Rick
dinsdag Willemien Ilona Julia
woensdag Willemien Ilona Julia
donderdag Willemien Ilona Rick
vrijdag Julia Ilona Rick
Julia Toonder                    - julia.toonder@lauwerseneems.nl
Willemien Zigterman      - w.zigterman@lauwerseneems.nl     
Ilona Ohlsen                     - 
i.ohlsen@lauwerseneems.nl
Rick Groenewold             - r.groenewold@lauwerseneems.nl
Inge Bisschop                   i.bisschop@lauwerseneems.nl
Directeur  Eddy lukje
maandag, woensdag en vrijdag (om en om)
e.lukje@lauwerseneems.nl
nijenstein@lauwerseneems.nl
Intern begeleider Belinda Bosscher
woensdag
b.bosschier@lauwerseneems.nl
Ondersteuning Inge Bisschop
maandag en dinsdag
ICT-coördinator Rick Groenewold
Vakleerkracht gymnastiek vacature
woensdag
Vakleerkracht muziek Greetje Schutter
dinsdag
Vakleerkracht GVO/HVO Alberta de Vries (GVO)
Richt Bouma (HVO)

woensdag
Administratief medewerker Jantina Grommers
maandag